Author: a***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 實物與圖片相符合,非常滿意,而且非常喜歡,很好看喔喔喔喔喔
顏色: 彩色
Price: NT$44
Original Price: NT$46
| Material | Iron Alloy |
| Season | Spring |
| Style | French |
| Occasion | Holiday |
| Festivals | Valentine's Day |
| Color | Multicolor |
| Type | 3D Decoration |
| 淨重 | 2 g |
| 高度 | 1.2 cm |
| 長度 | 7.3 cm |
| 寬度 | 5.2 cm |
| SKU | sb251217171728601327714 |
Author: a***9
Date:
Review: 實物與圖片相符合,非常滿意,而且非常喜歡,很好看喔喔喔喔喔
顏色: 彩色
Author: Z***r
Date:
Review: Very satisfied with this product. Good quality and looks exactly like the picture. Fast delivery and well packed.
顏色: 彩色
Author: J***a
Date:
Review: C’est très mignon
顏色: 彩色
Author: t***u
Date:
Review: 1番小さいハートがマジでちっっっちゃくて、こんなん描きたくないから本当にありがとう
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.